Hakkımızda

Nurol Portföy Yönetimi A.Ş., 1999 yılından beri yatırımcılarına güvenilir ve dinamik bir yatırım bankacılığı hizmeti sunan Nurol Yatırım Bankası’nın %100 iştirakidir. Sermaye Piyasası Kurulu’nun 25.11.2020 tarih ve 11934 sayılı yazısı ile kuruluş izni, 06.04.2021 ve 4576 sayılı yazısı ile faaliyet izni ve portföy yöneticiliği yetki belgesi almıştır.

Nurol Portföy, hem bireysel hem de kurumsal yatırımcılarına, katma değeri yüksek, uluslararası standartlarda portföy yönetimi hizmetleri sunmayı hedeflemektedir.

Yatırımcılarımıza geniş bir finansal ürün ve hizmet yelpazesi sunulmakta ve tüm portföyler ilgili piyasalarda uzmanlaşmış profesyoneller tarafından takım çalışması ve yatay hiyerarşi içerisinde yönetilmektedir.

Nurol Portföy Yönetimi A.Ş.,

  • Yatırım fonlarının kuruluşu ve yönetimi,
  • Özel yatırım fonlarının kuruluşu ve yönetimi,
  • Bireysel portföy yönetimi
  • Girişim sermayesi yatırım fonlarının kuruluşu ve yönetimi
  • Gayrimenkul yatırım fonlarının kuruluşu ve yönetimi
  • Emeklilik yatırım fonlarının yönetimi

alanlarında faaliyet göstermektedir.

Misyon

Uluslararası standartlarda etkin portföy yönetimi anlaşıyla, müşterilerimizin risk iştahları, risk alma kapasiteleri, getiri beklentileri, likidite ihtiyaçları, zaman ufku, yasal ve vergisel statüleri ve diğer özel durumlarını dikkate alarak kendilerine en uygun (optimum) portföylerin oluşturulması, bunların düzenli, şeffaf ve anlaşılır bir şekilde raporlanması, yatırımcının ve piyasaların değişen koşullarına göre güncellenmesi sûretiyle yönetilerek sürdürülebilir müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.

Vizyon

Hedefimiz, yatırımcı odaklı ve yenilikçi bakış açımızla sermaye piyasalarına gelişmiş ürünler ve üstün bir hizmet anlayışı sunarak portföy ve servet yönetimi sektörünün öncüsü olmaktır.

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Kampanyalarımız ve ürünlerimiz hakkında ilk ben haberdar olmak istiyorum diyorsanız.
Lütfen E-Bülten üyeliğimize katılın.