Nurol Portföy Fon Yönetimi

Fon yönetimi, alanında uzman fon yöneticilerinin özel firmalar veya kurumsal müşterilerin doğru alanlara yatırım yapmasını sağlayan, yatırım ortaklıkları, hisse senetleri, tahvilleri satın almayı gibi konu başlıklarını içeren finansal danışmanlar tarafından yapılmalıdır.

Nurol Portföy, yatırımcılara kaliteli hizmet anlayışı sunmayı ilke edinmiş, tecrübeli ve yenilikçi kişiye özel strateji planlamaları ile yatırımcıları bilgilendirmek, doğru hamleleri göstermek ve başarılı sonuçlar elde etmek için büyük bir özveri ile çalışır. Bu yönetim içerisinde yer alan başlıklar uzman kadro tarafından takip edilerek yatırımcıların hedeflerine ulaşmaları ve maddi kayıp yaşamamaları amaçlanan Nurol Portföy’ün hizmetleri, yatırımcıların güvenle çalışabilecekleri bir ortam sağlar. 

Nurol Portföy ile Şeffaf Fon Yönetimi

Nurol Portföy şeffaflık ilkesinin önemine inanan, doğru bilgi paylaşımı yapana bir yapıya sahiptir. Bunun için fon yönetimi alanında da şeffaf bilgi paylaşımı ve şeffaf yönetim ilkesini benimseyen Nurol Portföy kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet sunar.

Şeffaflık ilkesi doğrultusunda hareket eden Nurol Portföy, bu yönetim konusunda da bu anlayışını devam ettirir. Doğru, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmanın önemine inanan Nurol Portföy, yatırımcılara en doğru yolu göstermek ve hedeflenen başarılara kısa sürede ulaşmak için büyük emek sarf eder.

Yüksek Kaliteli Fon Yönetimimizden Yararlanın

Yüksek kalite anlayışı ile çalışmalarına yön veren Nurol Portföy, beklentileri en üst düzeyde karşılamayı ve doğru adımları atmayı amaç haline getirmiştir. Uzman kadrosu ve alanında her geçen gün kendini geliştirmeyi başaran ekibi ile karşılaşabilecek zorlukların üstesinden gelmeyi hedef edinen Nurol Portföy, tüm müşterilerine aynı kalitede hizmet sunar.

Bu yönetimin gerektirdiği titizlik ve disiplin içerisinde yatırımcılarının fon yatırımlarından kazanç elde etmesini sağlayan Nurol Portföy, yüksek kaliteli yönetimi ile doğru yatırımcıya doğru strateji ile yaklaşarak belirlenen hedeflere daha kısa zamanlarda ulaşmayı amaçlar. SPK’nın uygun gördüğü anlayışla yüksek kaliteyi birleştirerek yatırım fonlarını yönetmeyi amaçlayan Nurol Portföy tüm yatırımcıların yol arkadaşı olmayı hedefler.

Sıkça Sorulan Sorular

Fonları kim yönetiyor?

Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yetkilendirilmiş portföy yönetim şirketleri, yatırım fonlarını yönetebilirler.

Fon amacı nedir?

Farklı yatırım araçlarına para yatırarak riski azaltmak fonun amacını oluşturur.

Fon ve hisse aynı mı?

Hisse senedi bir şirkete ait olan hisseleri ifade eder. Yatırım fonu birçok şirketin hisselerinin tek bir yatırımla elde edilebilmesi çeşitliliği sağlar.

Fon Yönetimi Nedir?

Fon yönetimi içerisinde birçok aşama barındırır. Bu aşamalar arasında mali tabloların hazırlanması ve sunulması, vergilerin hesaplanması ve bu vergilerin ödenmesi, mevzuata uygunluğun sağlanması yer alır.

Yatırımcılar yatırımlarının en iyi şekilde dönüş yapmasını isterler. Bu yönetim, yatırımcıların maddi kayıpla karşılaşmadan en karlı şekilde elinde bulundurduğu fonlardan yararlanmasını sağlar. Özel sermaye fonları, para birimlerini veya mülklerin içerisinde yer aldığı fonları yönetmek için yatırımcı ile bir yol planı hazırlayan, doğru stratejileri uygulayan kişilere fon yöneticisi denir.

Fon yöneticileri, özel firmaların veya kurumsal yatırımcıların doğru yatırım kararları almalarına yardımcı olurlar. Yatırım ortaklıkları, hisse senetleri, tahvilleri satın alma ve satma da dahil olmak üzere farklı başlıklar altına uzman fon yöneticileri yatırımcılara yol gösterirler.

Nurol Portföy'ün Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Nurol Portföy müşterileri için birçok avantaj sağlar. Bu avantajlar arasında;

  • Faiz hesaplamaları
  • Gider tahakkukları
  • Kanuni raporlama
  • Akıllı raporlama gibi kalemler yer alır.

Müşterilerinin her zaman kolaylıkla ulaşabileceği uzmanlar tarafından gerekli bilgileri de sağlar. Nurol Portföy’ün sağladığı yönetim ile doğru adımları atmak ve güvenli hamleler yapmak mümkündür. Uzun süreler alması beklenen işlemler Nurol Portföy yönetim ekibinin tecrübesi sayesinde kısa sürede tamamlanır.

Fon Yönetim Ücreti Nedir?

Fonların yönetimi konusunda sahip olduğu tecrübe ve başarı odaklı yapısı ile Nurol Portföy, alanında uzman kişiler ile yol alır. Bu kapsamda belirlenen hedefler doğrultusunda farklı ücretlendirme politikaları bulunur. Sektör içerisindeki bilinirliği ve üstün yetenekleri ile Nurol Portföy, bu yönetim ihtiyacının düzenli ve kesin olarak karşılanmasını sağlar. Farklı yatırım türlerinin farklı ihtiyaçları olmasından kaynaklı olarak bu yönetim için kesin bir ücretten söz etmek mümkün değildir.

Gelişmelerden Haberdar Olun!

Kampanyalarımız ve ürünlerimiz hakkında ilk ben haberdar olmak istiyorum diyorsanız.
Lütfen E-Bülten üyeliğimize katılın.